Opis szczegółowy
PASZTETOWA DROBIOWA Z WIEPRZOWINĄ 300G.
Wyrób drobiowo-wieprzowy z dodatkiem białek mleka, homogenizowany,
parzony w osłonce niejadalnej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędlina podrobowa |
| Gatunek mięsa | Mieszany |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Homogenizowane, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Surowce drobiowe: 35,5% (mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka, skórki z kurczaka, wątróbki z kurczaka), surowce wieprzowe: 31% (tłuszcz wieprzowy, skórki wieprzowe, wątroba wieprzowa), woda, białko sojowe, skrobia, cebula, sól, przyprawy (zawierają: seler), aromaty przypraw, białka mleka (mleko łącznie z laktozą), emulgatory: e471, e472c; cukier, dekstroza, wzmacniacze smaku: e621, e635; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; regulatory kwasowości: cytryniany sodu, węglany sodu; ekstrakt papryki, ekstrakt drożdżowy, olej rzepakowy, mąka pszenna, substancja konserwująca: azotyn sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sokołów sa ulica i numer: aleja 550-lecia 1 kod pocztowy i miasto: 08-300 sokołów podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 265 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1095 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |