Pasztetowa drobiowa Duda 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 300 g |
|---|---|
| Składniki | Składniki: surowce drobiowe 41% (skórki z indyka i kurczaka, wątroba z kurczaka, mięso mechanicznie oddzielone indycze), woda, surowce wieprzowe 20% (tłuszcz wieprzowy, skórki wieprzowe, wątroba wieprzowa), kasza manna (z pszenicy), sól, białko sojowe, cebula, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych / estryfikowane kwasem cytrynowym), błonnik sojowy, cukier, glukoza, laktoza z mleka, maltodekstryna, białka mleka, stabilizatory (trifosforany, cytryniany sodu, octany sodu), wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), aromaty (zawierają laktozę z mleka i gorczycę), ekstrakt drożdżowy, substancja konserwująca (azotyn sodu). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 9 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Producent: | cedrob foods s.a. ulica i numer: opolska 22 kod pocztowy i miasto: 40-084 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 259 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1092 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,8 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |