Opis szczegółowy
Pasztet z indyka średnio rozdrobniony, pieczony
Parametry produktu
| Zawartość netto | 230 g |
| Składniki | Składniki: mięso oddzielone mechanicznie z indyka 50%, skóry drobiowe, wątroba drobiowa 9%, kasza manna (z pszenicy), żurawina suszona 4% (żurawina suszona 60%, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy), skrobia ziemniaczana, jaja kurze w proszku, białko sojowe, sól, przyprawy (w tym: seler, soja), ekstrakt selera, olej rzepakowy, hydrolizat białka sojowego, wzmacniacz smaku: e621. produkt może zawierać: mleko, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 262 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1091 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 5,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |