Pasztet dzidunia 200g Sokołów X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyrób wieprzowo-drobiowy, pieczony, drobno rozdrobniony
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Pieczone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Mięso 25% (w tym: mięso wieprzowe 20%, mięso z kurczaka 5%), mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka, woda, skórki wieprzowe, wątroba wieprzowa, bułka tarta (zawiera: mąka pszenna, woda, drożdże, sól), tłuszcz i skórki z kurczaka, tłuszcz wieprzowy, białko sojowe, błonnik ziemniaczany, sól, aromaty i ekstrakty przypraw; przyprawy (zawierają: seler), cebula, emulgatory: e472c; cukier, dekstroza, wzmacniacz smaku: e621; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; barwnik: karmel; olej rzepakowy, mąka pszenna. możliwa obecność: gorczycy, jaj, mleka z laktozą. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Sokołów SA Ulica i numer: Aleja 550-lecia 1 Kod pocztowy i miasto: 08-300 Sokołów Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 253 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1052 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,5 g |