Pastella pasta z tuńczyka Lisner 80 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Tuńczyk (katsuwonus pelamis)* 35%, olej rzepakowy, ogórek konserwowy, woda, cukier, koncentrat pomidorowy, żółtko jaja, ocet spirytusowy, sól spożywcza, mielona gorczyca, przyprawy, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu, substancja słodząca: sacharyny), aromat. zawiera cukier i substancję słodzącą. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Producent: | lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Pojemność | 80 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 462 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 28 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 320 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1322 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość soli | 1,65 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29,4 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,3 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E270 Kwas mlekowy, E330 Kwas cytrynowy, E412 Guma guar, E415 Guma ksantanowa, E202 Sorbinian potasu, E211 Benzoesan sodu, E954 Sacharyna i jej sole- sodowa, potasowa i wapniowa |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Substancja zagęszczająca, Substancja konserwująca, Substancja słodząca |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 17,4 % |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | C |