Pasta z suszonymi pomidorami i żurawiną 180g Urbanek X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Rodzaj | Pasta |
|---|---|
| Skład podstawowy | Fasola biała |
| Zawartość netto | 180 g |
| Składniki | biała fasola ugotowana 43%, woda, dynia, koncentrat pomidorowy, olej rzepakowy, pomidory suszone 3%, (pomidory, sól), żurawina suszone 3% (żurawina 60%, cukier, olej słonecznikowy), ocet winny, sól, , czosnek suszony, przyprawy, zioła 0,5%, cebula suszona. Może zawierać seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Źródło białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bracia urbanek sp. z o.o. (dawniej firma bracia urbanek andrzej i jacek urbanek spółka jawna) ulica i numer: katarzynów 59 f kod pocztowy i miasto: 99-400 łowicz pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |