Pasta z pistacji 160g
dodaj do przechowalni
0
Opis
100% pistacji. 100% przyjemności.
Kremowa, wyrazista, bez żadnych dodatków. Dla tych, którzy kochają smak pistacji w najlepszym wydaniu.
Nuturalnie prosto, pysznie, pistacjowo.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w przeciągu miesiąca.
Składniki
prażone pistacje (100%).
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2469 kJ/ 590 kcal |
| Tłuszcz | 46 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5.6 g |
| Węglowodany | 18 g |
| Cukry | 7.7 g |
| Błonnik | 10 g |
| Białko | 21 g |
| Sól | 0.02 g |