Pasta z grillowanym bakłażanem i suszonymi pomidorami 180g Urbanek X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Rodzaj | Pasta |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ciecierzyca |
| Zawartość netto | 180 g |
| Składniki | bakłażan grillowany 34%, ciecierzyca ugotowana, olej rzepakowy, seler, pulpa pomidorowa, woda, cebula, ziarna słonecznika 1,9%, koncentrat pomidorowy, pomidory suszone (pomidory, sól) 1,6%, sól, czosnek, przyprawy, zioła |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bracia urbanek sp. z o.o. (dawniej firma bracia urbanek andrzej i jacek urbanek spółka jawna) ulica i numer: katarzynów 59 f kod pocztowy i miasto: 99-400 łowicz pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |