Pasta warzywna. Wawrzyniec z grillowaną cukinią i curry 180 g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pasta warzywna. Wawrzyniec z grillowaną cukinią i curry 180g
Parametry produktu
| Rodzaj | Pasta |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne, Cukinia |
| Zawartość netto | 180 g |
| Składniki | Cukinia grillowana-33%, ciecierzyca (ciecierzyca, woda, sól, cukier), olej rzepakowy, seler, woda, nasiona słonecznika, sól, koncentrat soku z cytryny, cebula suszona, curry- 0,5% (zawiera gorczycę), pieprz czarny, cukier. Może zawierać soję, jaja, mleko, ryby, zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bunge Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Niepodległości 42 Kod pocztowy i miasto: 88-150 Kruszwica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 338 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | w ciemnym miejscu,po otwarciu opakowania przechowywać z lodówce nie dłużej niż 7 dni |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 206 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 850 kJ |
| Wielkość porcji | 180 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,8 g |