Pasta curry korma BIO 190 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Kremowa, łagodna mieszanka przypraw z nutą migdała i kokosa otula dania jedwabistą strukturą. Zioła wspierają trawienie bez nadmiaru ostrości. W kilka minut przeniesiesz kuchnię w egzotyczne klimaty.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i wkrótce spożyć.
Składniki
olej słonecznikowy*, mieszanka curry* (imbir*, słodka papryka*, kurkuma*, kminek*, kolendra*, anyż*, cynamon*, kozieradka*, pieprz cayenne*, pieprz czarny*), koncentrat pomidorowy*, sól morska, MIGDAŁY* 6%, masło kokosowe* 4%, ocet brandy*, surowy cukier trzcinowy*, tamaryndowiec*. *składniki z kontrolowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
UWAGA. PRODUKT ZAWIERA ORZECHY. MIGDAŁY.
Informacje o produkcie
Marka: SANCHON
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2329 Kj / 564 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 54 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.1 g |
| Węglowodany | 12.6 g |
| Cukry | 6.7 g |
| Błonnik | 2.5 g |
| Białko | 5.1 g |
| Sól | 7.9 g |