Pasta curry czerwona 1 kg COCK X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pasta curry to utarte i wymieszane składniki popularne w kuchni azjatyckiej. Czerwona pasta curry jest pikantniejszą odmianą pasty curry, zawierającą znacznie więcej papryki chili. Używana jest jako baza do sosu, najczęściej smaży się ją razem z kurczakiem na odrobinie tłuszczu, dodaje mleczko kokosowe oraz warzywa. Pastę curry można wykorzystać również jako marynatę bądź składnik do dań z woka.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
|---|---|
| Składniki | suszone, czerwone chili 28%, trawa cytrynowa, czosnek, szalotka, sól, skórka limonki Kaffir, galangal, nasiona kolendry, kminek |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: KK Polska sp z o.o. Ulica i numer: Działkowców 15 dok 50-51 Kod pocztowy i miasto: 84-230 Rumia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 11,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 122 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 122 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 509 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 509 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 11,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,4 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |