Pasta Tahini premium House of Orient 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
|---|---|
| Składniki | SEZAM 100 %. |
| Zawartość netto | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Producent: | De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.Ulica i numer: Pieńków 147aKod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 174 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spozyć w ciągu 6 tygodni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Bezpośrednio do spożycia. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed użyciem wymieszać. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 20 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 683 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 683 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2823 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2823 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 60 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 60 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |