Parownica Kärcher SC 1 Easy Fix
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
EasyFix to system mocowania pada z mikrofibry na dyszy podłogowej (na rzep). Umożliwia jego zdejmowanie i zakładanie bez potrzeby schylania się. Zmiana pada odbywa się bez kontaktu rąk z brudem. Parownica SC 1 pomimo swoich niewielkich rozmiarów doskonale radzi sobie z utrzymaniem hignienicznej czystości. Urządzenie wyposażono w bezpieczny zawór ciśnieniowy zapobiegający otwarciu bojlera, gdy panuje w nim wysokie ciśnienie. Dysza power będąca jednym z elementów wyposażenia standardowego zwiększa skuteczność odspajania brudu. Ułatwia także strumieniowi pary dotrzeć do czyszczonych kątów, szczelin i narożników.
Parametry produktu
| Długość przewodu | 4 m |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie pary/wody | 3 bar |
| Moc | 1200 W |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika/kotła | 0,2 l (dm³) |
| Typ urządzenia | Parownica |
| Wyposażenie | Uniwersalna ściereczka podłogowa easyfix: 1 szt, powłoczka z mikrofibry na dyszę ręczną: 1 szt., dysza punktowa, dysza ręczna, dysza power, szczotka okrągła, czarna: 1 szt., ssawka podłogowa: easyfix, rury ssące 2 x 0,5 m, miarka: 200 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 3,3 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 2,22 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kärcher sp. z o.o ulica i numer: stawowa 138-140 kod pocztowy i miasto: 31-346 kraków pl |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Czas nagrzewania | 3 min |
| Zbiornik czystej wody | 200 ml |
| Funkcje urządzenia | Czyszczenie |
| Krótki opis marketingowy | Najmniejsza parownica w ofercie kärcher. dzięki swoim rozmiarom idealnie nadaje się do szybkiego czyszczenia małej kuchni lub łazienki. urządzenie w kolorze białym. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |