Parówkowa wiedeńska z szynki 500 g Olewnik X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, drobno rozdrobniona, wędzona, parzona. Kiełbasa w osłonkach odkręcona w odcinki o długości około 12 – 14 cm. Powierzchnia batonu czysta, sucha. Struktura jednorodna, dopuszczalne otwory powietrza do 2 mm bez przebarwień farszu wokół, konsystencja ścisła. Barwa batonu słomkowo złota, farszu różowa. Smak i zapach charakterystyczny dla kiełbasy wieprzowej wędzonej, parzonej, umiarkowanie słony, dość pikantny. Wyczuwalny smak i zapach użytych przypraw, niedopuszczalny smak i zapach świadczący o nieświeżości lub inny obcy. Gramatura 500g
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe z szynki 80%, woda, stabilizatory: e1420, e450; koncentrat białka sojowego, sól, błonnik pszenny bezglutenowy, regulatory kwasowości: e262, e331; glukoza, przeciwutleniacz: e301, wzmacniacz smaku: e621, przyprawy (w tym seler), hydrolizat białka roślinnego (kukurydzy), aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), substancja konserwująca: e250. osłonka jadalna - jelito wieprzowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: OLEWNIK Sp. z o.o. Ulica i numer: Świerczynek 10A Kod pocztowy i miasto: 09-210 DROBIN PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 267 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1105 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Tak |