Parówki z szynki Family Pack 440 g Tarczyński X5
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Znane i lubiane parówki z szynki Tarczyński, teraz również w nowym, większym opakowaniu.
W paczce aż 12 parówek, które z pewnością wystarczą dla wszystkich - FamilyPack to idealny produkt dla całej rodziny. Bez dodatku fosforanów, glutaminianów, barwników oraz bez glutenu. Doskonałe źródło białka. Parówki bez osłonki, można zjeść od razu bez obierania.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Składniki: mięso z szynki wieprzowej 95%, skrobia, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), cukier, białko wieprzowe, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 440 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Technika utrwalenia | wędzenie na zimno |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-059-062 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TARCZYŃSKI S.A. Ulica i numer: Ujeździec Mały 80 Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 260 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1079 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|