Parówki z indyka Klasyczne 215 g Indykpol X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kiełbasa drobiowa drobno rozdrobniona, wędzona, parzona.
Produkt bez osłonki.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Indyk |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Mięso z indyka 45,4%, mięso oddzielone mechanicznie z indyka 26,3%, woda, tłuszcz drobiowy, substancja zagęszczająca: e1422; sól, regulatory kwasowości: mleczan potasu; octany potasu; białko sojowe, ekstrakty przypraw, aromaty, stabilizatory: e450, e451; przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: jaja, mleko, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 215 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Indykpol SA Ulica i numer: ul. Jesienna 3 Kod pocztowy i miasto: 10-370 Olsztyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 207 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 859 kJ |
| Wielkość porcji | 215 g |
| Zawartość białek | 12,9 g |
| Zawartość soli | 1,79 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16,5 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,7 g |