Parówki z fileta z kurczaka 180 g Tarczyński X11
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyprodukowane z wyselekcjonowanego mięsa w 100% mięsa drobiowego w tym 90% fileta z kurczaka.
Parówki z fileta to cieniutkie oraz delikatne parówki.
Parówki te nie posiadają osłonek, dzięki czemu można z nich łatwo i szybko przygotować smaczny posiłek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Parówki z fileta z kurczaka wyrób drobiowy, homogenizowany, wędzony, parzony. składniki: filet z kurczaka 90%, tłuszcz z kurczaka, skrobia, sól, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), cukier, białko z kurczaka, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-059-063 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TARCZYŃSKI S.A. Ulica i numer: Ujeździec Mały 80 Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 242 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1004 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|