Parówki z Fileta z Indyka 160g Tarczyński X11
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dla smakoszy parówek przygotowaliśmy smaczne i pożywne parówki z delikatnego mięsa z indyka. Subtelny smak parówek z fileta indyka sprawia, że są wyśmienitą propozycją dla dzieci. Po prostu pycha! Innowacyjne i praktyczne opakowanie z dwiema porcjami pozwala zachować świeżość parówek na dłużej!
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Indyk |
|---|---|
| Smak | Indyk |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 160 g |
| Składniki | Składniki: filet z piersi indyka 90%, tłuszcz z indyka, sól, skrobia, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać: soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę. Pakowany w atmosferze ochronnej. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-059-096 |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TARCZYŃSKI S.A. Ulica i numer: Ujeździec Mały 80 Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 231 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 958 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |