Parówki sokoliki 140 g Sokoliki X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Najwyższej jakości parówki dla dzieci na rynku polskim, wyprodukowane z mięsa drobiowego (kurczaka) i cielęcego. Wysoka zawartość mięsa drobiowo-cielęcego (87 %) sprawia, że parówki te są bardzo bogate w białko i zawierają niewielki ilości tłuszczu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Mieszany |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | mięso 90% (w tym: mięso z kurczaka 85%, mięso cielęce 5%), skrobia ziemniaczana, sól, aromaty, przyprawy, ekstrakty przypraw. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Sokołów SA Ulica i numer: Aleja 550-lecia 1 Kod pocztowy i miasto: 08-300 Sokołów Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | do spożycia po zdjęciu osłonki |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 186 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 52 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 773 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 216 kJ |
| Wielkość porcji | 28 g |
| Zawartość białek | 15,5 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,7 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | smak i zapach charakterystyczny dla użytych surowców i przypraw |
|---|