Parówki Jedynki 200 g Indykpol X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Smaczne, wykonane z najwyższej jakości mięsa parówki idealne jako ciepły posiłek lub zimna przekąska. Nowoczesne opakowanie pozwala rozpakować je pojedynczo, co ułatwia przechowywanie i spożywanie poza domem.
Parówki Jedynki to produkt:
- z najwyższej jakości mięsa,
- bez dodatku MDOM-u,
- w praktycznym opakowaniu,
- bez dodatku fosforanów,
- bez dodatku glutaminianu sodu.
Dostepne również w innych wersjach smakowych.
PARÓWKI JEDYNKI Z NAJLEPSZEGO MIĘSA!
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Indyk |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso z indyka 80%, woda, tłuszcz indyczy, sól, skrobia ziemniaczana, przyprawy, ekstrakty przypraw (w tym: seler), aromaty, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zwierać: mleko, soję, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-080-001 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Indykpol SA Ulica i numer: ul. Jesienna 3 Kod pocztowy i miasto: 10-370 Olsztyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 183 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 759 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |