Parówki 100% polskiej szynki 200g Dolina Dobra X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nasza wieprzowina pochodzi z chowu prowadzonego w zgodzie z dobrymi praktykami i z rolnictwa przyjaznego klimatowi.
Dzięki zamknięciu całego łańcucha produkcyjnego i trosce o każdy etap uzyskujemy powtarzalną i wysoką jakość, a nasze produkty są z natury smaczne.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Mięso wieprzowe z szynki ( 100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, glukoza , przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-082 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Goodvalley Sp. z o.o. Ulica i numer: Młyńska 43B Kod pocztowy i miasto: 77-320 Przechlewo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 321 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1328 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,6 g |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|