Parmigiano reggiano tarty 100g Zarpellon X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Parmigiano reggiano tarty - oryginalny ser twardy tarty z oznaczeniem D.O.P., które jest gwarancją oryginalności i najwyższej jakości produktu. Od wieków wytwarzany jest zgodnie z , ściśle przestrzeganą recepturą. Parma, Reggio Emilia, Bolonia, Modena, Mantua - to regiony, w których wytwarza się ten doskonały produkt. Proces produkcji jest restrykcyjnie nadzorowany przez konsorcjum Parmigiano-Reggiano z siedzibą w Reggio nell'Emilia. Parmigiano Reggiano produkowane jest z mleka krowiego surowego, bez żadnych dodatków. Dojrzewa min. 12 miesięcy. Smak Parmigiano Reggiano jest pełny i wyrazisty. Jest doskonałym dodatkiem do wszelkich dań zapiekanych, zup. Jest również wyśmienitym dodatkiem do sałatek. Zawiera 32% tł w suchej masie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Włoski |
| Forma | Tarty |
| Składniki | mleko krowie, sól, podpuszczka |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| ChNP - Chroniona Nazwa Pochodzenia | 1 |
| ChNP - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2022-12-31 |
| ChNP - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2398 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 402 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1671 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 32 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|