Papryka ostra mielona 20g Prymat X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Papryka ostra mielona Prymat posiada intensywny zapach oraz smak, przez co doskonale nadaje się do wszelkich pikantnych potraw. Została przygotowana ze starannie wyselekcjonowanych, najlepszych gatunków papryki.
Papryka ostra znakomicie nadaje się do wszelkiego rodzaju dań z mięsa, ryb i drobiu, a także sałatek, ostrych zup, potraw z ryżu, zapiekanek, salami i jaj. Stosuje się ją do potraw kuchni meksykańskiej, włoskiej, indyjskiej. Jest niezbędnym elementem potraw syczuańskich oraz zup tajlandzkich. Doskonale pasuje na przykład do włoskiej pizzy albo węgierskiego gulaszu.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Papryka ostra |
| Przeznaczenie | Do gulaszu;Do kurczaka;Do mięs;Do potraw włoskich;Do ryb;Do sałatek;Inne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Papryka ostra mielona. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę, seler, orzeszki ziemne i sezam. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|