Opis szczegółowy
Panul Medium Sweet Sauvignon Blanc to wyraziste wino, w którym wyczuwalne są pełne i owocowe nuty charakterystyczne dla szczepu. Delikatny akcent słodyczy doskonale harmonizuje z intensywnymi aromatami, tworząc niezwykle przyjemne doznania smakowe.
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
| Kolor | Biały |
| Szczep | Sauvignon Blanc |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Desery, Ryby |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Składniki | Winogrono, regulatory kwasowości, siarczyny, czynniki stabilizujące, aktywatory fermentacji alkoholowej i jabłkowo-mlekowej, środki klarujące, enzymy, zagęszczony moszcz winogronowy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,12 kg |
| Region pochodzenia | Colchagua valley |
| Inne oznakowanie etykiet | Chile |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tim s.a. ulica i numer: t.regera 111 kod pocztowy i miasto: 43-382 bielsko-biała pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |