Pani Walewska Sweet Romance Perfumy 30ml X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Eteryczna kompozycja emanuje charakternym zapachem delikatnych, białych kwiatów orchidei i jaśminu splecionych z soczystymi cytrusami oraz apetycznym gruszkowym sorbetem. Całość zapachu skąpano w aromacie rozgrzanych słońcem migdałów połączonych z ciepłą wanilią. Zapach zamknięto w unikalnym flakonie nawiązującym do bogatej historii marki, z jednej strony odwołuje się do ponadczasowej elegancji, z drugiej natomiast swym kolorem w odcieniu pudrowego różu symbolizuje nowy rozdział.
Parametry produktu
| Pojemność | 30 ml |
|---|---|
| Zapach | Kwiatowy, Owocowy, Orchidea, Cytrusowy, Migdałowy, Waniliowy |
| Nuta bazowa | drzewo sandałowe, bób tonka, wanilia, słodkie migdały |
| Nuta średnia (serca) | orchidea, kwiat jaśminu, brzoskwinia |
| Nuta wysoka (głowy) | mandarynka, pomarańcz, grejpfrut, gruszka, czarna porzeczka |
| Skład | Alcohol denat., parfum, citronellol, linalool, butylphenyl methylpropional, coumarin, anise alcohol, limonene, hydroxycitronellal. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Typ produktu | Perfumy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: miraculum s.a. ulica i numer: wschodu słońca 8 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) | 25,5 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |