Pani Walewska Classic Perfumy 30ml X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Poczuj urok legendarnej elegancji w klasycznej i kobiecej odsłonie – w harmonii delikatnych płatków jaśminu i bogactwa hiacyntu na bazie zmysłowego piżma i drzewa sandałowego. Zielone serce zapachu wzmocniono galbanum. Niebanalny zapach perfum i oryginalna buteleczka o unikatowym kształcie, stylizowanym na kapelusz Napoleona w kolorze kobaltu czyni perfumy obiektem pożądania każdej eleganckiej kobiety. Marka Pani Walewska daje coś więcej niż codzienną pielęgnację. Daje poczucie wyjątkowości, czyni kobietę piękną i elegancką, oryginalną i niepowtarzalną bez wglądu na wiek.
Parametry produktu
| Pojemność | 30 ml |
|---|---|
| Zapach | Kwiatowy, Piżmowy, Sandałowy |
| Nuta bazowa | białe piżmo, drzewo sandałowe |
| Nuta średnia (serca) | aromatyczny hiacynt |
| Nuta wysoka (głowy) | galbanum |
| Skład | Alcohol Denat., Parfum, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Typ produktu | Perfumy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: miraculum s.a. ulica i numer: wschodu słońca 8 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) | 25,5 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |