Pamapol - Pulpety w sosie pomidorowym z marchewką i pietruszką 500g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pulpety w sosie pomidorowym z marchewką i pietruszką
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka 11,6%, mięso wieprzowe 5,7%, koncentrat pomidorowy 4,7%, warzywa w zmiennych proporcjach 3,9% (marchew, pietruszka, seler korzeń) cebula smażona 2,3% (cebula, smalec wieprzowy), teksturowane białko sojowe, skrobia modyfikowana, bułka tarta (mąka pszenna, mąka żytnia, woda, cukier, drożdże piekarskie, sól, smalec wieprzowy), mąka pszenna, cukier, sól, przyprawy (w tym gorczyca), warzywa suszone (marchew, pasternak, cebula, pietruszka, lubczyk, por), białko sojowe, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; zioła, glukoza, ekstrakt drożdżowy, aromat, olej roślinny rzepakowy, barwnik: ekstrakt z papryki |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Pamapol S.A. Ulica i numer: Wieluńska 2 Kod pocztowy i miasto: 97-438 Rusiec PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przełożyć do garnka. Podgrzewać od czasu do czasu mieszając. Podawać z ziemniakami lub innymi dodatkami. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 84 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 352 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,1 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|