Paluszki Słone 300g X21
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Najbardziej znane słone paluszki w Polsce. Tajemnica Legendarnego Smaku tkwi w starannie dobieranych składnikach, polskiej mące oraz od lat niezmiennej, recepturze. Ponadto, proces wypiekania sprawia, iż wyróżniają się spośród innych przekąsek stosunkowo niską kalorycznością.
Parametry produktu
| Typ | Paluszki |
|---|---|
| Smak | Słony |
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,6%), drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu. Może zawierać sezam. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 379 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1603 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 3,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 72 g |