PRINCESSA Klasyczna Wafel przekładany kremem kakaowym oblany deserową czekoladą 41 g X30
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Princessa Klasyczna to chrupiący wafel przekładany pysznym kremem kakaowym oblany deserową czekoladą. Wyrazisty czekoladowy smak wafelka zachwyci miłośników klasycznych doznań. Dzięki większemu rozmiarowi, pozwala dłużej cieszyć się wyjątkową przekąską.
Parametry produktu
| Typ | Wafel |
|---|---|
| Rodzaj/smak | Kakaowy |
| Dodatki | W czekoladzie ciemnej |
| Zawartość netto | 41 g |
| Składniki | Czekolada deserowa (32,7%) (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, oleje roślinne (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyny, e 476), ekstrakt wanilii), mąka pszenna, olej palmowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku (1,8%) o obniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczone mleko w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), emulgator (lecytyny), sól może zawierać: orzechy ziemne, orzechy i soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 16,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 541 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 222 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2258 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 926 kJ |
| Wielkość porcji | 41 g |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość soli | 0,26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 39,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 57,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 33 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 18 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|