PRESIDENT ŚMIETANA 30% 200G X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Śmietana 30%, kremowa idealna do sosów, zup, sałatek itp.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Pojemność | 200 ml |
| Zawartość tłuszczu | 30 g/100g |
| Przeznaczenie | kulinarne |
| Składniki | Śmietanka pasteryzowana, żywe kultury bakterii mlekowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lactalis polska sp z o.o. ulica i numer: olkuska 7 kod pocztowy i miasto: 02-604 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,4 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 6,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 291 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 582 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1200 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2400 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17,92 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 35,84 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 60 g |
| Cukry | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,1 g |