PONTI Pomidory suszone na słońcu w oleju słonecznikowym 280G X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pomidory suszone to typowa przystawka kuchni śródziemnomorskiej. Znane do tej pory pod nazwą don pomodoro pomidory są suszone na gorącym włoskim słońcu dzięki czemu zachowują wyjątkowy smak i aromat. Doświadczenie i długoletnia tradycja marki Ponti sprawiły, że nowe pomidory suszone mają jeszcze bardziej intensywnym, lekko dymny aromat i gwarantowaną wyższą jakość. Nawet mała domieszka tego typowo włoskiego specjału dodaje smaku i aromatu każdej potrawie. Pomidory suszone Ponti mogą być używane jako przystawka, aromatyczny dodatek do potraw lub jako przyprawa. Rewelacyjnie sprawdzają się jako wykwintna przystawka z pikantnymi kiełbaskami i owczym serem. Doskonale zastępują świeże pomidory w różnych potrawach, zwłaszcza jako dodatki do pizzy, makaronu czy sałatki.
Parametry produktu
| Rodzaj | W oleju, Suszone |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 280 g |
| Składniki | częściowo uwodnione pomidory suszone 50%, olej słonecznikowy, ocet winny, sól, bazylia, czosnek, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 140 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Index Food & Wine sp. z o.o. Ulica i numer: Jana III Sobieskiego 98 Kod pocztowy i miasto: 62-030 Luboń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po ptwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 250 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1050 kJ |
| Wielkość porcji | 280 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 20 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|