PERSIL Proszek do prania Color 4,95kg 90 prań
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Proszek do prania Persil Color zapewnia czystość prania, jednocześnie zachowując blask i promienny wygląd kolorów, nawet po wielokrotnym praniu! Dzięki Technologii Deep Clean detergent wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je, dla higienicznej świeżości usuwa nieprzyjemne zapachy pochodzące z pralki. Persil Color to idealne rozwiązanie dla Twoich ubrań: jest delikatny dla włókien, chroni tkaniny, jednocześnie usuwając plamy z ubrań i nieprzyjemne zapachy z pralki.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 5-15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, fosfoniany, polikarboksylany, enzymy, kompozycja zapachowa |
| Dozowanie | Standardowo 55g na 1 pranie. szczegóły dot. dozowania na opakowaniu |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 5,31 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 90 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 55 g |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| polikarboksylany | mniej niż 5% |
| zeolity | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/04/5/1304556.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Uwaga. działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. stosować ochronę oczu. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 4,95 kg |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Osoby o wrażliwej lub uszkodzonej skórze powinny unikać dłuższego kontaktu z produktem., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |