PAPRYKA SŁODKA CZERWONA KLASA I HISZPANIA 5KG
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
PAPRYKA SŁODKA CZERWONA KLASA I HISZPANIA 5KG
Parametry produktu
| Klasa jakości | I |
|---|---|
| Rodzaj pakowania produktu | Paczkowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 5,5 kg |
| Typ handlowy produktu | Papryka słodka w kształcie graniastosłupa (tępo zakończona) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|