PANI WALEWSKA Zestaw upominkowy (perfumy 30ml + krem przeciwzmarszczkowy 50ml) CLASSIC X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zestaw upominkowy PANI WALEWSKA CLASSIC (krem przeciw zmarszczkom + perfumy) - połączenie tradycji i skuteczności z wyjątkowymi, szyprowymi nutami zapachowymi. Idealny wybór dla kobiet ceniących piękno, styl i elegancję. Wysokiej jakości kremy przygotowano z myślą o pielęgnacji cery dojrzałej. Perfumy Pani Walewska produkowane są w oparciu o oryginalną francuską kompozycję zapachową. Podaruj bliskiej osobie odrobinę luksusu.
Parametry produktu
| W zestawie | perfumy 30ml + krem przeciwzmarszczkowy 50ml |
|---|---|
| Łączna pojemność | 80 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: miraculum s.a. ulica i numer: wschodu słońca 8 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Skład | Krem przeciw zmarszczkom na dzień i na noc: aqua, decyl oleate, persea gratissima oil, glyceryl stearate, propylene glycol, cetearyl alcohol, butyrospermum parkii butter, ceteareth-20, ethylhexyl methoxycinnamate, cyclopentasiloxane, ceteareth-12, cetyl palmitate, phenoxyethanol, butyl methoxydibenzoylmethane, imidazolidinyl urea, cyclohexasiloxane, propanediol, methylparaben, parfum, ethylparaben, lecithin, peg-8, tocopherol, ascorbyl palmitate, citronellol, hydroxycitronellal, carbomer, alpha-isomethyl ionone, linalool, benzyl salicylate, eugenol, limonene, hexyl cinnamal, citric acid, ascorbic acid, chondrus crispus extract, sodium hyaluronate. perfumy: alcohol denat., parfum, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, alpha-isomethyl ionone, eugenol, limonene, linalool, cinnamyl alcohol, benzyl benzoate, citronellol, geraniol, isoeugenol, citral, anise alcohol, hydroxycitronellal, farnesol, evernia furfuracea extract. |
| Okres przydatności | 912 dni (dzień) |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | produkt nie wymaga ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |