Oyakata Soup Shrimp Tempura Ramen 61 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Dla miłośników owoców morza – OYAKATA Shrimp Tempura to zupa, która zachwyci Cię chrupiącą panierką tempury. Krewetki, zanurzone w delikatnym cieście i połączone z intensywnymi smakami sosu sojowego, chili, imbiru oraz czosnku, stanowią prawdziwą ucztę dla podniebienia. Dopełnia je białe i czarne pieprze, tworząc niezapomniane połączenie smaków.
Parametry produktu
| Rodzaj | Instant |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Zaparzać gorącą wodą |
| Smak | Orientalny |
| Składniki | Makaron instant typu noodle 88%* [mąka pszenna, olej palmowy, skrobia modyfikowana, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany potasu], mieszanka smakowa 10%* [sól, wzmacniacze smaku: e621, e635; aromaty (zawierają mleko, ryby, skorupiaki), krewetka w proszku, ekstrakt drożdżowy, przyprawa warzywna (warzywa: cebula, marchewka, seler, olej słonecznikowy, cebula w proszku, skrobia kukurydziana, sól, czosnek, pieprz czarny), ekstrakt z kurczaka w proszku(ekstrakt z kurczaka, maltodekstryna, sól), cukier, sos sojowy w proszku (soja, pszenica, maltodekstryna, sól), czosnek mielony, olej słonecznikowy, imbir mielony, cukier karmelizowany, chili w proszku, biały pieprz, czarny pieprz, proszek rybny, proszek ze skorup krewetek 0,02%( skorupiaki), cebula mielona, proszek pomidorowy, ekstrakt z marchwi, kryl proszek (skorupiaki), barwnik: e160c] teksturowane białko grochowe w kawałkach, cebula dymka, płatki chili. *w całym produkcie. produkt może zawierać jaja, ryby, mięczaki, gorczycę i sezam. |
| Zawartość netto | 61 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2026-04-12 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 4-0284-100-00 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ajinomoto poland sp.zoo ulica i numer: klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 156 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Otwórz kubek odrywając wieczko do połowy i dodaj zawartość saszetki. zalej 280 ml wrzącej wody (do miejsca wskazanego na opakowaniu) i dobrze wymieszaj. przykryj i pozostaw na 3 minuty. dobrze wymieszaj i gotowe! |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 358 kJ |
| Wielkość porcji | 320 ml |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,98 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E500 Węglany sodu, E501 Węglany potasu, E621 Glutaminian monosodowy, E635 5’rybonukleotyd disodowy, E160c Kapsorubina, kapsantyna, ekstrakt z papryki |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja spulchniająca, Wzmacniacz smaku, Barwnik |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |