Owoc peppersweet nadziewany serem świeżym Käsemacher 250g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Owoc peppersweet nadziewany serem świeżym - absolutny specjał produkowany w Austrii. Oryginalny ostro-słodki smak owocu peppersweet połączony ze świeżym serem, który znajduje się w środku, zatopiony w oleju z przyprawami, daje niezapomniane wrażenia smakowe. Jest wyśmienitą przekąską gwarantującą satysfakcję Państwa gości. Zawiera 40% tł w suchej masie sera.
Parametry produktu
| Składniki | 44% olej rzepakowy, 30% peppersweet (łagodna papryka czereśniowa), 26% ser twarogowy śmietankowy min. 40% tł. w s.m. (ser twarogowy śmietankowy z pasteryzowanego mleka, sól, substancja zagęszczająca: guma guar, skrobia modyfikowana, przyprawy) |
|---|---|
| Typ (antipasti) | warzywa nadziewane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Waga netto po odcieku | 140 g |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 250 g |
| Wartość energetyczna kcal | 236 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 984 kJ |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 0,43 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|