Opis szczegółowy
Chleb pszenno-żytni z mąką pełnoziarnistą graham oraz dodatkiem zakwasu żytniego, krojony.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
| Typ | Graham |
| Składniki | Mąka pszenna pełnoziarnista graham 45%, woda, mąka pszenna, zakwas żytni 8% (woda, mąka żytnia razowa), mąka żytnia razowa, sól, kminek. produkt może zawierać: mleko, jaja, soję, nasiona sezamu, orzeszki arachidowe i orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piekarnia oskroba s.a ulica i numer: człekówka 90 kod pocztowy i miasto: 05-340 kołbiel pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,38 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 222 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 71 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 939 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 300 kJ |
| Wielkość porcji | 32 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość błonnika | 4,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 41 g |