Opis szczegółowy
Ciasto biszkoptowo-tłuszczowe o smaku cytrynowym.
Parametry produktu
| Typ | Babka |
| Rodzaj | Świeże |
| Smak | cytrynowy |
| Zawartość netto | 450 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, masa jajowa* 15,6%, olej rzepakowy, białko jaj* 7,3%, skrobia pszenna, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu; substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; skrobia modyfikowana, naturalny aromat cytrynowy, sól, barwnik: ryboflawiny, woda. *z jaj z chowu ściółkowego. produkt może zawierać: mleko, soję, nasiona sezamu, orzechy i orzeszki arachidowe. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piekarnia oskroba s.a ulica i numer: człekówka 90 kod pocztowy i miasto: 05-340 kołbiel pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 68 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 14 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 367 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1538 kJ |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 0,82 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |