Opis szczegółowy
Chleb żytnio-pszenny z dodatkiem słodów palonych , dzięki którym chleb uzyskuje charakterystyczny kolor, smak i aromat
Parametry produktu
| Rodzaj | Krojony |
| Typ | Litewski |
| Składniki | Zakwas żytni 45,6% (mąka żytnia 22,8%, woda), mąka pszenna 26,8%, woda, mąka żytnia 16,3%, słód żytni ciemny 2,4%, sól, kminek mielony, słód pszenny 0,2%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piekarnia oskroba s.a ulica i numer: człekówka 90 kod pocztowy i miasto: 05-340 kołbiel pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 237 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1003 kJ |
| Wielkość porcji | 29 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 7,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |