'Orzeźwiające różowe wino Carlo Rossi Rose 10,5 % 750ML X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Carlo Rossi Rose to rześkie i aromatyczne, półsłodkie wino różowe o intrygującym kolorze. Uwielbiane w szczególności przez kobiety. Tworzone z pasją i starannością z winogron dojrzewających w słonecznych winnicach Kalifornii, którym zawdzięcza swoją pełnię smaków i aromatów. Doskonale pasuje do deserów, owoców lub jako aperitif. Aby w pełni poczuć jego orzeźwiający charakter podawać schłodzone.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Szczep | Wieloszczepowe |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Czerwone owoce |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 10,5 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,19 kg |
| Region pochodzenia | USA |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 60 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |