Opis szczegółowy
Orzechy włoskie łuskane, nie do zastąpienia w polskiej kuchni i żywieniu człowieka. Doskonałe jako przekąska, do fondue, do pierników i innych wypieków jak i do deserów
Parametry produktu
| Rodzaj | Orzechy włoskie |
| Zawartość netto | 750 g |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100 % orzechów włoskich łuskanych |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska, Chile, Stany Zjednoczone, Ukraina |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,76 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: helio s.a. ulica i numer: brochów 119 kod pocztowy i miasto: 05-088 brochów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie dotyczy |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 666 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2751 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 60 g |
| Cukry | 9,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |