Opis szczegółowy
Cechą charakterystyczną najwyższej jakości orzechów włoskich Bakalland jest nienaruszony kształt całych połówek oraz jednolity kolor skórki. Orzechy włoskie są jednymi z najbardziej lubianych przekąsek. Często dodawane są do ciast, deserów i wytrawnych dań mięsnych.
Parametry produktu
| Typ | Całe orzechy |
| Rodzaj | Orzechy włoskie |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Orzechy włoskie łusksane |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Ukraina, Polska, Chile, Chiny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bardzo niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 2,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 683 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 171 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 706 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 10 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |