Orzechy Nerkowca Całe Łuskane Zdrowe Tłuszcze - Nerkowce 300g Bakalland X9
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Orzechy nerkowca Bakalland to dorodne, delikatne orzechy o nienagannej skórce. O wysokiej jakości świadczy również ich chrupkość oraz charakterystyczny, nieco maślany smak. Są idealną propozycją na wartościową przekąskę. Coraz częściej wykorzystywane są również w kuchni.
Parametry produktu
| Typ | Całe orzechy |
|---|---|
| Rodzaj | Nerkowce |
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Składniki | Orzechy nerkowca łuskane |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bardzo niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 582 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 87 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2416 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 362 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 18,2 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 43,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,6 g |
| Cukry | 5,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 26,9 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 58 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 593 mg/100g |
| Magnez | 292 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 78 %RWS |
| Mangan | 1,65 mg/100g |
| Miedź | 2,2 mg/100g |
| Selen | 19,9 μg/100g |
| Selen (%RWS) | 36 %RWS |
| Cynk | 5,8 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 85 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,256 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 18 %RWS |
| Żelazo | 6,7 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|