Orzech Laskowy 300G Bakalland X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Najwyższej jakości orzechy laskowe Bakalland to te dorodne, chrupiące. Orzechy laskowe są bardzo cienione w kuchni. Dzięki ich wyjątkowemu smakowi, który pasuje zarówno do słodkich, jak i wytrawnych dań – daje swoim zwolennikom duże pole do kulinarnych eksperymentów
Parametry produktu
| Typ | Całe orzechy |
|---|---|
| Rodzaj | Orzechy laskowe |
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Azerbejdżan |
| Składniki | Orzechy laskowe łuskane |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Nie zawiera sodu lub nie zawiera soli | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 666 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 100 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2749 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 412 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 14,4 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 63 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,5 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 24 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 333 mg/100g |
| Magnez | 140 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 37 %RWS |
| Mangan | 4,2 mg/100g |
| Miedź | 1,29 mg/100g |
| Potas | 616 mg/100g |
| Witamina E (%RWS) | 323 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,3 mg/100g |
| Wapń | 186 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 23 %RWS |
| Witamina E | 38,7 mg/100g |
| Cynk | 2,44 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 48 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 72 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,55 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 39 %RWS |
| Żelazo | 3,4 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|