Oryginalny Amerykański Sos BBQ - Original 1814 g Primo Deli X9
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Oryginalny amerykański sos BBQ - Oryginal
Doskonały sos do potraw mięsnych. Wspaniały dymny aromat znakomicie uzupełnia walory smakowe mięs grillowanych, smażonych i pieczonych oraz ryb i wędlin.
Doskonały sos do kanapek, chipsów i grzanek.
Zastosowany jako marynata zabezpiecza mięsa przed przypaleniem.
Parametry produktu
| Pojemność | 1560 ml |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Barbecue |
| Smak | (original) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Przeznaczenie | do potraw mięsnych, kanapek, jako marynata |
| Składniki | koncentrat pomidorowy, syrop glukozowo-fruktozowy, ocet, sól, sproszkowana cebula, aromat dymu, barwnik E150d, przyprawy (zawierają gorczycę). |
| Zawartość netto | 1,81 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Stany Zjednoczone |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,99 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 41,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 50,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 216 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 216 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 916 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 916 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 2,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 41,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 50,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|