Oryginalne węgierskie salami plastry 70 g Pick X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Oryginalne węgierskie salami dojrzewające.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | mięso wieprzowe, słonina wieprzowa, sól, przyprawy, cukier, substancja konserwująca (E250) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Zawartość netto | 70 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: salam dąbrowski i wspólnicy spółka jawna ulica i numer: bierutowska 29 kod pocztowy i miasto: 51-317 wrocław pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,1 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 524 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 52 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2167 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 217 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 4,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 47 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,7 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |