Opis szczegółowy
Czekolada deserowa i czekolada mleczna z kawałkami ciasteczek kakaowych, z nadzieniem kakaowym i karmelowym.
Parametry produktu
| Typ | Mleczna, Deserowa, Mieszana |
| Smak | Czekoladowy, Karmelowy, Z dodatkami, Kakaowy |
| Dodatki | Ciastka, Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 240 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa*, tłuszcze roślinne (palmowy, z ziaren palmowych, shea), syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy*, pełne mleko w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, kakao w proszku 2,3% o obniżonej zawartości tłuszczu*, tłuszcz mleczny, zagęszczone mleko słodzone (mleko, cukier), mąka (kukurydziana, ryżowa), skrobia, serwatka w proszku (z mleka), masło (z mleka), pasta z orzechów laskowych, emulgator (lecytyny), dekstroza, sól, aromaty naturalne, substancje spulchniające (węglany sodu, węglany amonu), olej słonecznikowy, orzechy arachidowe w proszku. może zawierać: inne orzechy i soję. masa kakaowa w czekoladzie deserowej min. 36%. masa kakaowa w czekoladzie mlecznej min. 25%. czekolada deserowa i czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawierają tłuszcze roślinne. *certyfikowane rainforest alliance. dowiedz się więcej na stronie ra.org. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. chronić przed ciepłem. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 529 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 127 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 530 kJ |
| Wielkość porcji | 24 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość błonnika | 3 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,6 g |
| Cukry | 49,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 23 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Poziom znakowania Nutriscore | E |