Opis szczegółowy
Bezcukrowa guma do żucia o smaku miętowym
Parametry produktu
| Rodzaj | Miętowe |
| Smak | Miętowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 14 g |
| Składniki | Substancje słodzące sorbitol, maltitol, syrop maltitolu, ksylitol, aspartam, sól aspartamu - acesulfam, acesulfam k; baza gumowa (zawiera emulgator lecytynę sojową), substancja utrzymująca wilgotność glicerol, substancja zagęszczająca guma arabska, aromaty, substancja glazurująca węglan wapnia, substancja wypełniająca fosforan wapnia, barwnik e171, stabilizator e464, regulator kwasowości wodorowęglan sodu, substancja glazurująca wosk carbabura, przeciwutleniacz bha, barwnik e133. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 1440 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 144 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 600 kJ |
| Wielkość porcji | 14 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 60 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |