Orbit Strawberry Guma do żucia bez cukru 29 g (21 drażetek) X22
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Rób to, co dodaje Ci błysku
Parametry produktu
| Rodzaj | Owocowe |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 29 g |
| Składniki | substancje słodzące (ksylitol, sorbitol, mannitol, aspartam, acesulfam K), baza gumowa, substancja zagęszczająca (guma arabska), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), kwas (kwas cytrynowy), emulgator (lecytyna sojowa), kwas (kwas jabłkowy), aromaty, substancja glazurująca (wosk carnauba), przeciwutleniacz (BHA). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 308 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 167 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 697 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 68 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 21 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą, zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), zawiera źródło fenyloalaniny |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |