Orbit Spearmint Mints 16 sztuk/28g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bezcukrowe cukierki zawierają substancje słodzące o smaku miętowym.
Parametry produktu
| Typ | Pudrowe |
|---|---|
| Smak | Miętowy |
| Zawartość netto | 28 g |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Substancje słodzące sorbitol, aspartam, acesulfam K; substancja przeciwzbrylająca E470B, aromaty, Zawiera lukrecję. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 246 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1024 kJ |
| Wielkość porcji | 28 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 98 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 98 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 16 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający, zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny) |
| Zawiera lukrecję | Tak |